Hoogwaardig kantoor aan de A10 (Riekerpolder)
Zoek je een kantoorruimte met maximale exposure en een gezonde werkomgeving? David Ricardostraat 1-2 is een architectonisch hoogstandje in de Riekerpolder. De glazen gevel zorgt voor veel natuurlijk licht en een prachtig uitzicht, direct aan de Ringweg A10.
Transparantie, Innovatie en Welzijn:
Dit indrukwekkende gebouw is ontworpen met communicatie in gedachten. De verticale vides verbinden de verschillende verdiepingen met elkaar. Wat zorgt voor een natuurlijke dynamiek tussen teams.
Upgrade 2026: Momenteel wordt de begane grond getransformeerd tot een hoogwaardig sociaal hart. Hier vind je straks een modern restaurant, een professionele coffee corner, vergaderruimtes en een prachtig aangelegde tuin.
Beschikbaarheid & Flexibiliteit:
Met een totaal oppervlak van ruim 13.000 m² is er momenteel ca; 3.796 m² v.v.o. beschikbaar, verdeeld over drie ruime etages.
– Tweede etage: 1.206,00 m²
– Derde etage: 1.186,23 m²
– Vierde etage: 1.403,73 m²
Deelverhuur is al mogelijk vanaf ca. 350 m².
Duurzaamheid op het hoogste niveau
Dit gebouw behoort tot de top van de Amsterdamse kantorenmarkt wat betreft duurzaamheid en welzijn:
– Energielabel A++
– BREEAM Excellent certificering (na upgrade)
– WELL Gold status: Een garantie voor een gezonde werkomgeving die bijdraagt aan het welzijn van je medewerkers.
Turn-key oplevering (Fit-out):
De kantoorruimtes worden zeer compleet opgeleverd, zodat je direct aan de slag kunt:
– Mechanische ventilatie en topkoeling voor een optimaal klimaat.
– Computervloeren en luxe vloerbedekking.
– Eigen pantry en sanitaire voorzieningen per verdieping.
– Extra’s: Bemande receptie, 4 liften, doucheruimtes, kleedgelegenheden en een ruim terras.
Super goede locatie:
De ligging in de Riekerpolder biedt een makkelijke toegankelijke locatie:
– Auto: Direct gelegen aan de A10 (afslag S107) en de A4.
– Schiphol Airport is binnen slechts 10 minuten bereikbaar.
– Parkeren: Uitstekende parkeernorm van 1:55 m² (89 plaatsen beschikbaar).
– OV: De “Rieker Circle Line” pendelt elke 10 minuten tussen het gebouw en metrostation Henk Sneevlietweg, met directe verbindingen naar Amsterdam Zuid WTC en Schiphol.
Benieuwd naar de huurmogelijkheden in dit landmark gebouw?
Vraag direct een bezichtiging aan via Deskfinder.nl