Facebook pixel head Pedro de Medinalaan 9, Amsterdam | Deze locatie huren?

Pedro de Medinalaan 9

Omschrijving

Het representatieve kantoorgebouw, met een hoogwaardig afwerkingsniveau en een fraai uitzicht over het IJ, bevindt zich op een unieke locatie aan de Pedro de Medinalaan op het Steigereiland, onderdeel van IJburg. De ligging direct aan het water en de uitstekende zichtbaarheid vanaf de Ring A10 maken het tot een markante plek.

Het moderne bedrijfsverzamelgebouw omvat ruim 11.000 m² aan kantoorruimte en huisvest diverse gerenommeerde bedrijven. Voor verhuur zijn meerdere kantoorunits beschikbaar met oppervlakten variërend van circa 85 m² tot 800 m². Dankzij de volledig glazen gevels genieten de ruimtes van een overvloed aan natuurlijk licht. Daarnaast beschikt het gebouw over een bemande receptie en een bedrijfsrestaurant.

BESCHIKBAARHEID
Het kantoorgebouw omvat in totaal circa 974,6 m² verhuurbaar vloeroppervlak kantoorruimte. Voor de verhuur zijn er verschillende units beschikbaar tussen de 88,8 m² en 587,6 m², waaronder:
– Unit 2.05 ca. 88,8 m² per direct beschikbaar op de 2e verdieping (zijde IJburglaan)
– Unit 2.07 ca. 227,9 m² per direct beschikbaar op de 2e verdieping (zijde IJburglaan)
– Unit 2.8 ca. 389,7 m² per direct beschikbaar op de 2e verdieping (zijde IJburglaan). Deze unit kan worden verbonden met unit 2.07, totale grootte ca. 587,6 m².
– Unit 2.02 ca. 268,2 m², unit beschikbaar vanaf 30-11-2025

Huurprijs
€ 210,- m² v.v.o. per jaar, excl. BTW.

Beschikbare oppervlakte
Voor de verhuur komt in totaal ca. 974,6 m² v.v.o. kantoorruimte beschikbaar. Er zijn verschillende units beschikbaar tussen de 88,8 m² en 587,6 m².

Servicekosten
€ 77,50 per m² v.v.o. per jaar, excl. BTW.

Parkeerplaatsen
Er zijn een aantal parkeerplaatsen beschikbaar.
€ 2.250,- per parkeerplaats per jaar, excl. BTW.

Huurtermijn
5 jaar.

Aanvaarding
In overleg.

Faciliteiten
– Bemande receptieservice;
– Bedrijfsrestaurant;
– Gemeenschappelijke hoogwaardig afgewerkte entree;
– Atrium met een hoogte van 14 meter;
– Terras op het zuiden;
– Personenliften;
– Pantry.

Lees meer Lees meer

Kenmerken

Algemeen

Huurprijs € 210 /m2/jaar

Servicekosten € 77,5 /m2/jaar

Aanvaarding In overleg

Bouw

Hoofdfunctie Kantoorruimte

Bouwjaar 2010

Oppervlakten

Oppervlakte 975 m2 (in units vanaf 89 m2)

Indeling

Aantal bouwlagen 1 bouwlagen

Plan een bezichtiging of stel een vraag