De ‘Monarch tower’ omvat in totaal circa 13.500 m² VVO hoogwaardige kantoorruimte in het hart van het Beatrixkwartier in het Central Business District, rechts van de Monarch-CAK en naast het conservatorium. Het object heeft een glasachtige onderbouw, wat het geheel een moderne uitstraling geeft. Op de begane grond is een “levendige plint’ gecreëerd met functies aanvullend aan kantoorgebruik.
Zie voor meer informatie www.monarchtower.nl
1.007-2.016 m2
prijs op aanvraag
De Beatrix boulevard is gemakkelijk bereikbaar per auto, vanaf de
A4, de A12 en de A13. De komende jaren zal deze verkeersader worden ontlast door het geplande Rotterdamse baan.
Ook met het openbaar vervoer is het object goed te bereiken. De Randstadrail loopt in een futuristische netkous door de Prinses Beatrixlaan, met een halte pal voor De Monarch. Vanuit hier vertrekt de Randstadrail elke 5 minuten en kan zonder overstappen een groot deel van Den Haag en omgeving worden bereikt. Treinstations Den Haag CS en Den Haag Laan van Nieuw Oost Indië liggen op loopafstand.
De Monarch ligt vlakbij twee internationale luchthavens. Schiphol is in 30 minuten bereikbaar en Rotterdam The Hague Airport in slechts 15 minuten.
1.007-2.016 m2
prijs op aanvraag