Het uitermate hoogwaardige vrijstaande kantoorgebouw Rivium Boulevard 5 is gelegen op een van de meest in het oog springende locaties op kantorenpark Rivium. Door zijn ligging omringd door kleinschalige kantoorvilla’s, zijn representatieve uitstraling, zijn in het oog springende architectuur en zijn geschiktheid voor individueel gebruik is het gebouw een visitekaartje voor iedere onderneming!
109-1.265 m2
€100 pm2/pj
Per auto
De bereikbaarheid van kantoorgebouw Rivium Boulevard 5 per auto is uitstekend. Via afslag 25 ”Centrum Rotterdam/Capelle a/d IJssel” staat u binnen drie autominuten voor de deur. De Maasboulevard geeft een goede verbinding naar het centrum van Rotterdam. Rotterdam The Hague Airport bevindt zich op slechts tien autominuten.
Per OV
De bereikbaarheid van Rivium per openbaar vervoer is goed via de innovatieve, onbemande Parkshuttle op korte loopafstand met een directe verbinding naar het nabijgelegen metro-/busstation Kralingse Zoom. Deze Parkshuttle wordt binnenkort doorgetrokken naar een halte aan de Nieuwe Maas, waar ook de waterbus een halte zal krijgen. Zo zijn er directe aansluitingen naar Rotterdam Centrum en het NS-metrostation Alexander. Vanaf het metrostation Capelsebrug is het gebied bereikbaar met bus 95.
Over het water
Op korte loopafstand van het gebouw bevindt zich de aanlegsteiger met halte 15 van de watertaxi. In de toekomst zal ook de waterbus (Dordrecht-Rotterdam) hier een vaste halte krijgen.
109-1.265 m2
€100 pm2/pj